Arve Door
kurumsal@arvedoor.com

Hakkımızda

Şirketimiz geçmişten gelen tecrübe ve yeni oluşturduğu dinamik kadrosu ile projelendirme , tasarım ve uygulama alanlarında bir çok dalı kapsayacak şekilde zirveye ulaşmayı hedeflemektedir. Modern markamız ve showroomumuz Arvedoor geniş ürün yelpazesini rahatlıkla görebileceğiniz şekilde dizayn edilmiş ve müşterilerine her zaman en kaliteli, en mükemmel ürünleri sunmakta aynı zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinerek profesyonel kadrosu kaliteli ve seçkin ürünlerini zamanında ve eksiksiz uygulamaktadır.
Şirketimiz kuruluşundan bu güne yaptığı çalışmalarla iç kapı, dış kapı, cam balkon, mutfak dolapları, parke, duşakabin, v.b anahtar teslim konusunda geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, eğitimli ve deneyimli çalışma arkadaşlarıyla yoluna devam etmektedir. Günümüze kadar birçok projeyi başarı ile bitirerek hem bizimle çalışmaktan hem de ortaya çıkan işlerden memnun müşteriler kazandık. Bu doğrultuda hız kesmeden hedefimiz yeni müşteriler kazanarak imalat ve hizmet kalitesinden ödün vermemektir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda zamanında ve doğru yapılacak işlerle hem kendimizi geliştirmek hem de siz müşterilerimizle daha iyi diyalog kurarak daha güzel ve başarılı işlere birlikte imza atmak isteriz.

Vizyon;

Uluslararası ölçekte hizmet veren mühendislik ve inşaat firmalarına ürün tedarik eden en yeni ve yenilikçi firmalardan biri olmak,
Güvenli yüksek kalite ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak ve tamamlamak,
Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek ve müşteri memnuniyetini, beklentilerinin ve isteklerini en üst seviyede karşılayabilmek,
Müşteri portföyümüzü en üst seviyede tutabilmek,

İşletme olarak amaçlarımız;

Mimar, mühendis veya kişisel taleplerin tamamında kendimizi her zaman müşterilerimizin yerine koyarak hareket etmektir.
İmalatta sadece müşterinin isteğini değil, o projeye ruh katma sorumluluğunu da üstleniyoruz. İmalatçı kimliğimizden ziyade projeci kimliğimizi öne çıkarmayı hedefliyoruz. İmalat öncesinde her türlü mimarlık ve mühendislik alanlarında hizmet veriyoruz, önemli olanın planlama olduğunun bilincinde olan bir ekiple çalışıyoruz.

Misyon;

Hem toplumsal hem de ekonomik kalkınmaya katkıda bulunabilmek için geniş ürün ve hizmet yelpazesini ülkemizin her köşesine en hızlı şekilde taşımak, Ürün çeşitlerimiz, çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi ve aranan bir marka olmak,
Luma, çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin biçimde arttırmak,
Yenilikçi ve yaratıcı faaliyetlerimiz ile sektöre yön vermek,
Sürekli gelişim ile ‘elimizden geleni değil olması gerekeni’ yapmak,
Dünyadaki gelişmeler doğrultusunda yeni alanlara ve bölgelere yönelmek şirketimizin misyonları arasındadır.

Kalite Politikamız

Hem toplumsal hem de ekonomik kalkınmaya katkıda bulunabilmek için geniş ürün ve hizmet yelpazesini ülkemizin her köşesine en hızlı şekilde taşımak,
Ürün çeşitlerimiz, çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi ve aranan bir marka olmak,
Topluma, çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin biçimde arttırmak,
Yenilikçi ve yaratıcı faaliyetlerimiz ile sektöre yön vermek,
Sürekli gelişim ile ‘elimizden geleni değil olması gerekeni’ yapmak,
Dünyadaki gelişmeler doğrultusunda yeni alanlara ve bölgelere yönelmek şirketimizin misyonları arasındadır

Proje ve Danışmanlık

ArveDoor, profesyonel proje ve uygulama tecrübesi ile kapı ve kapı imalatı, proje tasarımı, uygulama ve anahtar teslim danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir.

ArveDoor uluslararası standartlarda hazırladığı projeleri ve verdiği danışmanlık hizmetlerinde sürdürülebilirlik ve verimlilik konularını en önde tutar. Hazırlanan ve uygulanan tüm projelerde sektörün öncülüğü, kalite ve sürekliliği, iç mekan konforu, insan hayat kalitesi ve güvenliğine en üst seviyede önem vermektir.

İlkelermiz

Tüm insanların yaşam kalitesini arttırmak için sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek, teknolojiyi insanlığın gelişimi için kullanmak,
Müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı dürüst olmak,
Faaliyetlerimizi; ekonomik gelişim, çevreyi koruma ve sosyal eşitlik çerçevesinde geliştirmek,
Çözüm üretmek, uygulamak ve geliştirmek için var olmak,
Sürekli gelişim ile “elimizden geleni değil olması gerekeni” yapmak,
Müşteri beklentilerini aşarak, müşteriyi memnun etmek,
Kurumsal ticari faaliyetlerimize ve bireysel ilişkilerimize değer katmak,
Faaliyetlerini sistem ve standartlara bağlamış bir kurum olmak, kurum içinde merkezi demokratik bir yönetim anlayışı ile çalışmaktır.

Değerlerimiz

Güvenilirlik Dürüstlük: ``Güven`` hayatımızda ve çalışma yaşamımızın her alanında vazgeçilmez ve değiştirilmez değerimizdir.
Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yaptığımız işlerde yüklendiğimiz misyonu yerine getirmek.
Kalite ve Sonuç Odaklılık: Sağladığımız hizmetlerde kalite standartlarına uygunluğu ve sorun değil, sonuç üretmeyi ilke edinmek.
Yenilikçilik ve Girişimcilik: İleriyi düşünmek, girişimci olmak, yeni fikirlere, yeni sistemlere, yeni yapılanmalara açık olmak ve bunları sahiplenerek yaptığımız uygulamalarda işimizin sonuna kadar arkasında olmak.
Ekip Çalışması: Ortak amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda; uyum ve iş birliği içerisinde 'BİZ' ruhuyla çalışıyoruz.

Dünya Biziİzliyor

TÜRKİYE

+90 224 503 45 03
kurumsal@arvedoor.com
Arve Door

Şimdi Ne Yapsak?

iletişim
+90 224 503 45 03
+90 530 446 16 23
kurumsal@arvedoor.com
Soğanlı Mah. 3. Meltem Sok.
B1 Ap. No:41C Osmangazi / BURSA
Teşekkürler!. Mesajınız başarı ile gönderilmiştir...
Üzgünüz, Mesajınız gönderilemedi.
Anasayfa 11
Anasayfa 9
Anasayfa 12
© Copyright © 2017. Arve Door Her Hakkı Saklıdır.
0530 446 16 23