Arve Door
kurumsal@arvedoor.com

Duşakabinler

info@ arvedoor.com

Duşakabin Modelleri

Duşakabin, özellikle alanı dar olan banyolarda büyük avantaj sağlamaktadır. Çok geniş alanlara ihtiyaç duymayan duşakabin modelleri, ayrıca kolay temizlenebilir bir yapıda olmaları nedeniyle de tercih edilmektedir. Duşakabinler, hijyeni ve ergonomiyi size aynı anda sunacaktır. Sitemizde, en modern ve en kullanışlı duşakabin sistemlerinden örnekler görebilirsiniz. Farklı duşakabin modelleri arasından istediğinizi evinizin banyosu için talep edebilirsiniz.

Farklı Duşakabin seçenekleri

Birçok duşakabin modeli mevcuttur. Farklı genişlikteki ve tipteki banyolar için farklı duşakabinlerin tercih edilmesi gerekir. Son zamanlarda en çok tercih edilen duşakabin modeli, teknesiz duşakabin olmuştur. Küvet temizlemek ile uğraşmak istemeyen veya küvet için yer ayıracak genişlikte bir banyosu olmayan kişiler genellikle banyoları için teknesiz duşakabin tercih etmektedir. Bizimle iletişime geçerek banyonuza yaptırabileceğiniz bu duşakabin modelleri, banyonuza şık ve modern bir görünüm katacaktır. Modern bir görünümle birlikte alandan da kazanmak isteyenler için bu modeller oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Her ne kadar teknesiz modeller son zamanlarda sıkça tercih edilse de küvetlerin sunduğu konfordan vazgeçemeyen birçok kişi de oturmalı duşakabin modelleri tercihinde bulunmaktadır. Bu modellerde, duşakabin bir küvetin etrafını kaplamaktadır. Böylece hem şık görüntü hem de küvetin rahatlığı elde edilmiş olur. Bu modelleri de Arve Door olarak en iyi şekilde banyolarınıza sunmaktayız.

Duşakabin Fiyatları

Duşakabin fiyatları birçok farklı faktöre göre değişiklik göstermekte. Seçilen duşakabin modelinin yanı sıra, kullanılan malzemeler, ne kadar bir alanın kaplanacağı gibi değişkenlere göre fiyatlar değişmektedir. En uygun fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli duşakabinler en iyi işçilik ile Arve Door tarafından banyonuza monte edilecektir.

Şimdi Ne Yapsak?

iletişim
+90 224 503 45 03
+90 530 446 16 23
kurumsal@arvedoor.com
Soğanlı Mah. 3. Meltem Sok.
B1 Ap. No:41C Osmangazi / BURSA
Teşekkürler!. Mesajınız başarı ile gönderilmiştir...
Üzgünüz, Mesajınız gönderilemedi.
Anasayfa 11
Anasayfa 9
Anasayfa 12
© Copyright © 2017. Arve Door Her Hakkı Saklıdır.
0530 446 16 23