Arve Door
kurumsal@arvedoor.com

İç Kapılar

info@ arvedoor.com

İç Oda Kapıları, İç Kapı

İç kapı olarak da bilinen iç oda kapıları; dairelerde oda kapısı, ofislerde, hastane, okul ve otellerde oda kapıları olarak kullanılır. Yerine göre dış mekanlarda da kullanılır fakat bunun için çelik kapılar daha idealdir. Üzerindeki kalın pvc ve içerisindeki ahşap ve kompozit karışımı aksanı ile darbelere dayanıklı, su geçirmez (testleri yapılmıştır), nem ve rutubete dayanıklı (şişme, sarkma ve kaplamada dökülme yapmaz), antibakteriyel (özellikle okul ve hastaneler için önemli), ses yalıtımlı ve 20 dakika yangına dayanıklı olması özellikleri ile Avrupa'nın en iyi kapıları arasındadır.

Sağlam kapı denilince çok fazla seçeneğimiz yok malesef. Bu konuda Arve Door Kapı ve aynı ayarda sayılı firmalar, uzun ömürlü ve sağlam kapı üretimi yapmaktadır. Arve Door Kapı, 550 bin m² ve yaklaşık 56 ülkeye ihracı ile, alanında kendini kanıtlamıştır. Ayrıca yılda 1.000.000 kapı modelleri üretimi ile Türkiye'nin en büyük kapı üretim tesisine sahiptir.

Dilerseniz iç oda kapısı olarak kullanılan panel kapı, camlı kapı, ahşap kompozit ve mdf kapıların bazı özelliklerinden bahsedelim.

Ahşap ve plastiğin karışımı ile yeni nesil kapı modelleri olan kompozit kapılar, geri dönüşümlü ağaç talaşı, yüksek yoğunluk polietilen, renk pigmentleri, mantar önleyici, küf önleyici ve parazit önleyici bileşenler ile yapılmaktadır.

B1 Yanmazlık Özelliği: B1 sınıfı zor yanan bir malzeme ile üretilen iç oda kapıları, 20 dakika yangına dayanıklıdır ve günenle kullanım imkanı sunar.

Anti Bakteriyel Özelliği: Kolayca temizlenebilen ahşap kompozit ve mdf kapılarda mantar, küf ve bakteri oluşmaz. Özellikle çocukların bulunduğu evlerde, kreşlerde, ana okullarında ve okullarda iç kapılar hijyenik açıdan gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Boya ve Bakım Gerektirmez: UV ışınlarına karşı arttırılmış koruma özelliği ile diğer iç kapılara nazaran daha az renk kaybına ugrar. Kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun ömürlüdür.

Suya Dayanıklılığı: Su emilimine karşı arttırılmış koruma sağlayarak, genleşme, şeklinde bozulma ya da sarkma yapmaz. Islak zeminler için (banyo ve wc) kullanımı uygundur.

Şimdi Ne Yapsak?

iletişim
+90 224 503 45 03
+90 530 446 16 23
kurumsal@arvedoor.com
Soğanlı Mah. 3. Meltem Sok.
B1 Ap. No:41C Osmangazi / BURSA
Teşekkürler!. Mesajınız başarı ile gönderilmiştir...
Üzgünüz, Mesajınız gönderilemedi.
Anasayfa 11
Anasayfa 9
Anasayfa 12
© Copyright © 2017. Arve Door Her Hakkı Saklıdır.
0530 446 16 23